Iska z Bouchalky

23. srpna 2013 v 14:26 | Michaela |  Zbytek smečky

Odmalička jsem si strašně přála svého vlastního psa, nějlíp ovčáka, ale máma byla zásadně proti. Bála se že se o něj nebudu starat a zbyde to na ní. Po čase si psa pořídila moje sestra, nejdřív jako ochránce do práce (pracovala za barem a někdy tůstavala v práci sama dlouho do noci) potom jenom jako společníka, pak ale začala jezdit pracovně do ciziny a já se chopila možnosti se o něj starat. Rok jsem se o něj starala sama a když se sestra vrátila napadlo jí jak bych si mohla splnit sen. Agar byl na naší zahradě sám tak jí napadlo mu pořídit kamarádku a mě tak splnit sen. Bála jsem se že to máma nedovolí a tak jsme jí to zatajili a 18.3. 2009 si jeli vybrat fenku do útulku Bouchalka v Buštěhradě u Kladna.
Iska se tehdy jmenovala Elsa a byl jí rok, kříženka ovčáka a labradora. Mladá, milá a já si jí na první pohled zamilovala. Máma se o ní dozvěděla o tři dny později. Nadšená z toho nebyla a po vyčerpávajícím přemlouvání, pláči a slibu že když se o ní nebu starat tak jí odvezou zpět se s tím smířila.

Teď jí je 5 let, praštěná je ještě víc něž byla a já jsem ráda že mě toho tolik naučila. Věřím že by semnou prošla nebem i peklem a stejně tak já s ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama