Listopad 2013

A je to tady!

1. listopadu 2013 v 15:45 | Michaela |  Novinky
Cherí začala hárat.

Překvapila nás, čekaly jsme hárání až někdy v prosinci. Asi jí popohnalo to množství psů na klubovce. :D

No takže teď stačí napsat paní Lůžkové, domluvit návštěvu a můžem vyrazit na námluvy.

Držte palce, ať vše vyjde!

Nedělní Klubová výstava

1. listopadu 2013 v 11:31 | Michaela |  Novinky
Jako již tradičně se Klubové výstavy plemen boston terrier, havanský psík a chihuahua krátko i dlouhosrstý konaly v sále restaurace Keltovna v Nižboru.

Těšily jsme se tak až nám unikla změna času, takže jsme do Nižboru dorazily v osm místo v devět. Vůbec nám to ale nevadilo, v klidu jsme se prošly a pořádně vyvenčily Zira a Cherí. Okolo deváté se zazačali sjíždět ostatní a ve čtvrt na deset už jsme si hledaly místo k sezení.

Velice nás překlvapily a potěšily dárky, které dostal každý vystavovatel. Byla to fleecová deka pro psy, stolní kalendář 2014 s fotografiemi bostonků a čivav, propiska, letáček a vzorek krmiva od Brita, vzorek krmiva od Hill`s, letáček a vzorek krmiva od Fitminu a 15% procentní slevu na sortiment v obchodě Luxury dog.

Každý rok se začínalo vystavováním bostonků, ale jelikož Havanských psíků bylo přihlášeno jen 17, začínalo se jimi. Pak na řadu přišli bostonci, kterých bylo přihlášeno 34. Cherí i Ziro byly přihlášeni do třídy Otevřená a soutěže Nejlepší pár psů, Ziro získal Res. CAC a pohár, Cherí pouze V3 (3. místo) a pohár, bylo na ní znát že jsme 2 roky nikde nebyly. V soutěži pak obsadili 1. místo a dostali diplom a pohár.
Chuhuahua dlouhosrstých bylo přihlášeno 72 a krátkosrstých 84.

Po výstavě jsme si objednaly výborný oběd, rozloučily se a vyrazily domů odpočinout si. Už se nemůžeme dočkat další výstavy.

Bohužel jsem vůbec nestíhala fotit, na to bych potřebovala ještě jedny ruce. Příště hold bude musej jet někdo s námi. :)