Novinky

Veselé Vánoce

24. prosince 2014 v 9:49 | Michaela

Přejeme Všem krásné prožití Vánočních svátků a v Novém roce 2015 spoustu osobních, pracovních a chovatelských úspěchů.


Nové fotografie

4. června 2014 v 11:10 | Michaela
Fotografie Barnabáše z Bazalky najdete na rajčeti nebo na našich FB stránkách.

A je to tady!

1. listopadu 2013 v 15:45 | Michaela
Cherí začala hárat.

Překvapila nás, čekaly jsme hárání až někdy v prosinci. Asi jí popohnalo to množství psů na klubovce. :D

No takže teď stačí napsat paní Lůžkové, domluvit návštěvu a můžem vyrazit na námluvy.

Držte palce, ať vše vyjde!

Nedělní Klubová výstava

1. listopadu 2013 v 11:31 | Michaela
Jako již tradičně se Klubové výstavy plemen boston terrier, havanský psík a chihuahua krátko i dlouhosrstý konaly v sále restaurace Keltovna v Nižboru.

Těšily jsme se tak až nám unikla změna času, takže jsme do Nižboru dorazily v osm místo v devět. Vůbec nám to ale nevadilo, v klidu jsme se prošly a pořádně vyvenčily Zira a Cherí. Okolo deváté se zazačali sjíždět ostatní a ve čtvrt na deset už jsme si hledaly místo k sezení.

Velice nás překlvapily a potěšily dárky, které dostal každý vystavovatel. Byla to fleecová deka pro psy, stolní kalendář 2014 s fotografiemi bostonků a čivav, propiska, letáček a vzorek krmiva od Brita, vzorek krmiva od Hill`s, letáček a vzorek krmiva od Fitminu a 15% procentní slevu na sortiment v obchodě Luxury dog.

Každý rok se začínalo vystavováním bostonků, ale jelikož Havanských psíků bylo přihlášeno jen 17, začínalo se jimi. Pak na řadu přišli bostonci, kterých bylo přihlášeno 34. Cherí i Ziro byly přihlášeni do třídy Otevřená a soutěže Nejlepší pár psů, Ziro získal Res. CAC a pohár, Cherí pouze V3 (3. místo) a pohár, bylo na ní znát že jsme 2 roky nikde nebyly. V soutěži pak obsadili 1. místo a dostali diplom a pohár.
Chuhuahua dlouhosrstých bylo přihlášeno 72 a krátkosrstých 84.

Po výstavě jsme si objednaly výborný oběd, rozloučily se a vyrazily domů odpočinout si. Už se nemůžeme dočkat další výstavy.

Bohužel jsem vůbec nestíhala fotit, na to bych potřebovala ještě jedny ruce. Příště hold bude musej jet někdo s námi. :)

Blbnutí

9. října 2013 v 6:44 | Michaela
V neděli bylo moc krásné počasí, svítilo sluňíčko a my se odpoledne trošku nudili, tak nás napadlo si trochu zablbnout na zahradě a vzniklo z toho tohle video.

Bostoni trochu z jiného pohledu. Snad se Vám budou líbit! :)

Máme ženicha!

19. září 2013 v 14:54 | Michaela
Po dlouhých debatách a hodinách strávených nad rodokmeny jsme pro Cherí vybraly toho nejkrásnějšího psího prince Andyho z Ch. stanice Bady-Ron. Je to nejenom krasavec ale má i výborné výsledky na výstavách a je to dokonce šampion. No, posuďte sami jaký je to štramák....

Vítejte!

23. srpna 2013 v 19:23 | Michaela
Vítejte na naši nových stránkách. Bohužel na webnode nebyla toková možnost přidávání článků a informací jako třeba zde na blog.cz a proto jsme se rozhodli přestěhovat. Děkujeme za pochopení. Vaše názory a otázky směřujte do Knihy návštěv, nebo pošlete zprávu autorovi (přijde nám na email).
 
 

Reklama